بر اساس حکمی از سوی مدیرعامل باشگاه استقلال "محسن بزرگی" به عنوان معاون حقوقی باشگاه استقلال منصوب شد.

به گزارش روابط عمومی گروه وکلای پارسیان ، درحکمی از سوی مدیرعامل باشگاه استقلال "محسن بزرگی " به عنوان «معاون حقوقی باشگاه فرهنگی ورزشی استقلال» منصوب  شد.

در این حکم آمده است :با عنایت به مراتب تعهد، دانش، تجربیات حقوقی جنابعالی و سابقه شما در تصدی کمیته حقوقی باشگاه ، به موجب اين حكم جنابعالي را به مدت یکسال بعنوان «معاون حقوقی باشگاه فرهنگی ورزشی استقلال» منصوب می نمایم. انتظار می رود نسبت به جلب مشارکت نیروهای متعهد و متخصص و ساماندهی امور حقوقی باشگاه اقدام نمایید. کمیته حقوقی و اعضاء آن بنا به پیشنهاد معاونت حقوقی تعیین و تحت نظارت مستقیم آن معاونت ، همکاری و کلیه معاونین، مشاورین و کادر اداری و فنی باشگاه، مساعدت لازم را در اجرای وظایف محوله با شما معمول خواهند نمود . امیدوارم در پناه الطاف خداوند بزرگ و عنایات حضرت ولی عصر (عج) و با تدبیر و درایت و بکارگیری نیروهای واجد صلاحیت و امین ، در پیشبرد اهداف این مجموعه فرهنگی ورزشی موفق و موید باشید.

دکتر علی فتح الله زاده همچنین در ابلاغ جداگانه ای کلیه اختیارات حقوقی و مسوولیت معرفی نمایندگان حقوقی باشگاه استقلال به مراجع قضایی ، شبه قضایی و ارکان قضایی مراجع ورزشی داخلی و بین المللی را به معاون حقوقی خود تفویض نمود.

بزرگی پیش از این ریاست کمیته حقوقی باشگاه استقلال برعهده داشت.

علاوه بر اين،مدير عامل استقلال ، علي اکبر محمد‌زاده را هم به عنوان رييس کميته انضباطي اين باشگاه معرفي کرد. در حکم دکتر فتح الله زاده آمده است: «با عنایت به مراتب تعهد، دانش، تجربیات قضایی و سابقه شما در تصدی امور انضباطی باشگاه استقلال، به موجب اين حكم جنابعالي را به مدت یکسال بعنوان نماینده مدیر عامل موضوع بند الف ماده 4 آیین نامه انضباطی  تعیین و بعنوان "رئیس کمیته انضباطی باشگاه فرهنگی ، ورزشی استقلال" منصوب مي نمایم»

بازتاب این خبر در رسانه ها :

شبکه خبر

خبرگزاری فارس

خبرگزاری باشگاه خبرنگاران

خبرگزاری مهر

خبرگزاری جمهوری اسلامی ایران (ایرنا)

خبرگزاری برنا

سایت ورزش سه

سایت روزتامه ورزشی نود

کانون هواداران باشگاه استقلال

پایگاه خبری 598

خبرگزاری ورزش ایران

آفتاب

 

 

 

Back to Top

Template Design:Dima Group